Menu

atrakcje w okolicy


W najbliższej okolicy znajduje się szereg atrakcji i muzeów, których odwiedzenie polecamy naszym Gościom.
 

WARTO ZOBACZYĆ:

 • Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach -Muzeum posiada około 300 zabytkowych pojazdów, sporą kolekcję rekwizytów (mundury, radia, plakaty itd.), a także eksponaty związane z lotnictwem i militariami. Ponadto Muzeun organizuje wycieczki po okolicy czerwonym zabytkowym autobusem oraz wycieczki do Warszawy w stulu PRL-u autobusem tzw: ,, ogórkiem"
   
 • Stadnina koni w Kaniach Helenowskich - SJK PATATAJ jest obecnie jednym z większych klubów jazdy konnej w okolicach Warszawy. Stadnina oferuje szereg atrakcji dla grup zorganizowanych we wszystkich przedziałach wiekowych: przejażdżki bryczką lub saniami z możliwością organizacji ogniska, naukę jazdy konnej i wiele innych.
   
 • Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze” w Otrębusach
   
 • wyciąg do wakeboardu i nart wodnych, w Brwinowie - świetna atrakcja zarówno dla początkujących i zaawansowanych. Pod okiem istruktorów każdy, w bezpieczny sposób może spróbować tego sportu ( nie musisz mieć własnego sprzętu). Na terenie ośrodka znajduje się także świetna przestrzeń do relaksu przed i po pływaniu. Każdy znajdzie coś dla siebie.  
   
 • Muzeum Jarosława Iwaszkiewicza w Podkowie Leśnej Posiadłość Stawisko - warto zobaczyć pamiątki po wybitnym polskim pisarzu.