Menu
« Back
 

A royal style wedding

16.09.2015

O bajkowym ślubie śni każda mała dziewczynka, niekiedy zdarza się  jednak, że mimo upływu lat  te marzenia nie blakną. Niektóre dorosłe Panny Młode nie wyobrażają sobie ślubu ani wesela w innym niż iście pałacowym i wytwornym stylu. Istotnie trudno wyobrazić sobie bardziej wygodną okazję, by wystąpić w baśniowej pełnej przepychu stylizacji niż dzień własnego zamążpójścia;)

Aby zorganizować dzień ślubu w królewskim wydaniu należy zadbać o kilka kwestii:
Aby poczuć się jak prawdziwa księżniczka, warto zadbać o piękną, perfekcyjnie dopracowaną stylizację. Dostojne i niebywale eleganckie suknie „typu księżniczka” z łatwością można znaleźć każdym salonie mody ślubnej, gdyż na wybiegach i pokazach mody, pokazujących trendy w modzie ślubnej na 2015 rok, ukazywały się one całkiem często. Pierwsze skojarzenie z pałacem i królewską atmosferą przywodzi na myśl sukienki szerokie, bogato drapowane, nierzadko z falbanami i obowiązkowo z długim trenem. Ważne jest jednak, by nie przesadzić;)

Piękne otoczenie podwarszawskiego Pałacyku Otrębusy idealnie wpasuje się w klimat bajkowej sesji ślubnej.


Gdy idealną suknię mamy już wybraną, pozostaje kwestia dobrania odpowiednich dodatków i fryzury. Tutaj idealnie nadawać będzie się efektowna biżuteria: kolie, długie kolczyki, biżuteryjne dodatki do włosów. Na głowie księżniczki królują koki i precyzyjne upięcia, pieczołowicie utrwalone konstrukcje. Welon to także obowiązkowy  atrybut księżniczki.

 

Jeśli chodzi o lokalizacje sprawa jest oczywista: pałac na wesele lub zamek. Ze znalezieniem idealnego miejsca nie powinno być problemu. Wiele zabytkowych obiektów w trakcie renowacji zyskało nowe przeznaczenie jako sala weselna Warszawa. Niektóre sale weselne i hotele także projektowane są z myślą o zachowaniu pałacowej estetyki. Idealnym przykładem miejsca wręcz stworzonego do organizacji bajkowych wesel jest Pałacyk Otrębusy. Obiekt zaprojektowany jest w bardzo eleganckim stylu, a jego pałacowe wykończenia doskonale wpasują się w wytworny klimat przyjęcia.

Pałacyk Otrębusy swoją stylistyką idealnie nawiązauje do przyjęć wesenych w wytwornym, królewskim klimacie.