Menu
« Back
 

Barbecue at a wedding

24.06.2015

Pary młode coraz częściej prześcigają się w komponowaniu coraz to wymyślniejszych poczęstunków weselnych. Domy weselne Warszawa wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom urozmaicają swoje karty, jednak gości mało czym można już  zaskoczyć.


Co w takim razie zrobić, aby menu weselne było nie tylko pyszne, ale i na swój sposób atrakcyjne?
Pomysłów nie należy szukać zbyt daleko. Niekiedy odwołanie się do najprostszych form stanowi najlepsze rozwiązanie.
Jednym z fantastycznych pomysłów na uatrakcyjnienie weselnego poczęstunku jest weselny grill. Sam pomysł z początku może wydawać się dość kontrowersyjny, jednak dzięki dobrej organizacji gwarantuje wspaniałą zabawę oraz smaczne dania, które chyba wszystkim przypadną do gustu.
Sale weselne Warszawa dopiero zaczynają wdrażać ten typ usług do swojej oferty, jednak te obiekty, które wyjątkowo szybko idą z duchem czasu, mają już za sobą organizacje pierwszych takich przyjęć. Udanymi grillami weselnymi może poszczycić się na przykład wyjątkowa sala weselna Warszawa, jaką jest Pałacyk Otrębusy, gdzie aranżacje tego typu atrakcji opanowano już do perfekcji.

 

Grill na weselu od strony technicznej.

Wbrew pozorom nie jest to takie trudne! Wystarczy odpowiednio wcześniej wszystko zaplanować i ustalić z kuchnią. W zależności od obiektu, w grę może wchodzić zatrudnienie dodatkowej osoby do obsługi grilla - Pan Młody nie jest wskazany ;) Należytą uwagę należy zwrócić także na sposób serwowania potraw: pełną obsługę możemy powierzyć kucharzowi, bądź też pozostawić gościom wolną rękę w przygotowaniu swoich talerzy – takie rozwiązanie gwarantuje mnóstwo zabawy oraz dodatkową okazję na integrację weselników.

 

...A może ognisko?

Bardziej odważną dla grilla alternatywą jest weselne ognisko. To rozwiązanie będzie miało nieco mniej zwolenników, choćby ze względu na wysokie ryzyko pobrudzenia stroju, jednak warto o nim wspomnieć. Ognisko daje okazję do organizacji dodatkowych zabaw weselnych wokół paleniska i wspólnych śpiewów, a sam ogień fantastycznie prezentuje się na weselnych fotografiach.

Dobrze przyrządzone potrawy z grilla ucieszą nie tylko oko, ale i podniebienia gości:) Wspólne grillowanie to świetna okazja na dodatkową integrację gości weselnych. Na zdjęciu wspólne grillowanie w parku Pałacyku Otrębusy.

 

Chwila wytchnienia przy palenisku to idealny sposób na regenerację sił do dalszej zabawy ;)

 

Korzystając z romantycznej scenerii, warto uwiecznić te chwile na zdjęciach, które z pewnością wyjdą niezwykle klimatycznie!