Menu
« Back
 

Ideas for the wall behind the bride and groom

16.10.2017

Wydawać by się mogło, że to jedynie mały fragment całej wielkiej sali, którą należy udekorować… to błąd! Nie ma istotniejszego i częściej fotografowanego miejsca w trakcie wesela Warszawa niż otoczenie stołu Pary Młodej!

Nikogo nie trzeba przekonywać, że główną gwiazdą każdego wesela Warszawa jest Para Młoda – to właśnie na nich skupia się uwaga wszystkich gości, i to z nimi każdy chce mieć choć jedno udane zdjęcie;) Niesłychanie ważne jest zatem, aby otoczenie Młodych było jak najatrakcyjniejsze zarówno dla oka, jak również dla obiektywu fotografa. Moda na efektowne ścianki za stołem Pary Młodej jest obecnie w rozkwicie – dziś przedstawiamy Wam  jedynie kilka najlepszych (naszym zdaniem) pomysłów zarówno na samą ściankę, jak i na całe otoczenie stołu Młodych! :) 

  1. Światełka

Co prawda wymagają bliskiego dostępu do prądu, ale efekt jest tego wartJ Nie jest to jednak rozwiązanie na wesela w Warszawie, które kończą się  przed zachodem słońca;)

  1. Proporczyki

Z imionami nowożeńców lub po prostu pięknie kolorowe – na boho wesela Warszawa obowiązkowo!

  1. Żywe kwiaty

W wersji wysokobudżetowej cała ściana, w oszczędniejszej np. wianuszki. W obu wariantach niesłychanie romantyczne <3

  1. Materiał

… ale nie chodzi nam tu o trendy z lat 90tych;)

  1. Wstążki

Urocze, zwiewne, romantyczne… idealne na wesela Warszawa latem

  1. Pompony

Papierowe lub z materiału, małe i duże. Kolorowe lub jedynie cieniowane – efekt niesamowity!

  1. Papierowe kwiaty

Chyba najpopularniejsze – piękne, misternie wykonane papierowe kwiaty upięte w ciekawą kompozycję. Piękne prezentują się za dnia oraz lekko podświetlone wieczorem <3

  1. Nietypowe dekoracje drewniane

Lubicie rustykalne wesela Warszawa? To właśnie na nich można zaszaleć ze starymi okiennicami lub drzwiami;) Ciekawie prezentują się instalacje z palet, a także starych ram.