Menu
« Back
 

Organization of outdoor wedding

06.08.2015

Ceremonia zaślubin to jedno z najważniejszych wydarzeń, jakiego doświadcza człowiek w całym swoim życiu. Właśnie dlatego każdy marzy o tym, aby ten dzień był wyjątkowy i zapisał się w naszej pamięci jako niezwykle piękna ceremonia.
Kiedyś możliwości organizacji ślubu były mocno ograniczone – przyszła para młoda mogła wybierać jedynie pomiędzy urzędem stanu cywilnego, a murami kościoła. Dla osób wierzących wybór był prosty, jednak nawet tutaj można było napotkać problemy w chwili gdy ceremonia miała odbywać się poza parafią pary młodej.
Obecnie ceremonię zaślubin możemy zaaranżować także w plenerze. Taką możliwość daje nam stosowne zaświadczenia pozyskane w urzędzie stanu cywilnego lub u ordynariusza naszej parafii.

Po załatwieniu formalności pozostaje nam już tylko wybór scenerii do wypowiedzenia sakramentalnego „TAK”.
Idealnym miejscem do zorganizowania stylowej ceremonii oraz wesela w Warszawie jest Pałacyk Otrębusy. Niezwykle elegancki wystrój obiektu idealnie wpasowuje się w obecnie panujące trendy mody ślubnej, a zarazem nawiązuje do ponadczasowej klasyki i dobrego smaku. Ogromnym atutem obiektu jest  pięknie zaprojektowany park otaczający pałacyk. Dzięki niemu intymna atmosfera imprezy rodzinnej zachowana jest nie tylko wewnątrz obiektu, ale także wokół niego.  Pałacowy ogród posiada jednak jeszcze większą zaletę, jest nią piękna altana na wesele Warszawa.
Obiekt ten to nie tylko bardzo efektowny element dekoracji, ale także idealna propozycja na nietypową ceremonię ślubną. Ślub plenerowy Warszawa to marzenie niejednej pary młodej – dzięki kreatywności ekipy Pałacyku jest on możliwy:)  Altana weselna Warszawa zaprojektowała została w taki sposób, aby bez problemu można było zorganizować w niej całą ceremonię, zaś wyspecjalizowany personel obiektu pomoże Wam w załatwianiu niezbędnych formalności: zarówno urzędowych, jak i kościelnych.
W obecnych czasach wszystko jest możliwe – szczególnie jeśli chodzi o dzień  ślubu. Aby jednak swoje marzenia wcielić w rzeczywistość, potrzebne jest stosowne przygotowanie merytoryczne oraz znalezienie profesjonalistów, którzy pomogą nam podczas ich realizacji.

Gdy pogoda dopisze, watro rozważyć poczęstunek na łonie natury:)

 

Pałacyk Otrębusy to jednao z najpięknieszych miejsc na organizację przyjęcia. Altana została zaprojektowana z myślą o orgacji ceremonii ślubnych.

 

Wyprowadzając ceremonię poza mury budynków, ilość gości towarzyszących nam w tym dniu jest wręcz nieogranicznona:)