Menu
« Back
 

The best hotel near Warsaw

28.09.2015

Warszawa to bez wątpienia najlepiej zaopatrzone w bazę noclegową miasto w Polsce. Jak jednak z gąszczu ofert wybrać najlepszy Hotel Warszawa? Kryteriów możemy postawić właściwie nieskończenie wiele, jednak bezsprzecznie każdy klient zwraca uwagę na takie sprawy jak: czystość, lokalizacja, obsługa, wystrój, zaplecze gastronomiczne oraz dodatkowe atrakcje oferowane przez hotel. Mało który obiekt oferuje równie wysoką jakość usług w każdej z wymienionych przez nas dziedzin, jednak możemy wyróżnić przynajmniej jedną „perełkę” ;)

Za najlepszy Hotel z basenem Warszawa można uznać Pałacyk Otrębusy. Obiekt ten ugości Was w swoich progach z należytym szacunkiem i troską, oferując bardzo wysoki standard swoich usług. Hotel utrzymany jest w eleganckiej estetyce pałacowej, której spójność możemy zauważyć w każdym z oferowanych pokoi.  Wystrój oraz piękne, zadbane otoczenie hotelu idealnie sprawdza się podczas organizacji wszelkiego typu eventów firmowych i imprez rodzinnych, których Pałacyk Otrębusy zorganizował już ponad 700!!!

Jednym z największych dodatkowych atutów hotelowej strony Pałacyku jest z pewnością rozbudowana strefa SPA Warszawa. Odwiedzający mogą skorzystać z dodatkowego pakietu usług SPA , jednak wielką zaletą hotelu jest wolny wstęp do strefy basenowej, saun i groty solnej dla wszystkich noclegowiczów.


Pałacyk Otrębusy bez wątpienia zalicza się do najlepszych hoteli w woj. mazowieckim.


Sytlowe wnętrza oraz konsekwencja wystroju sprawiają, że Pałacyk potrafi zaspokoić nawet najbardziej wybredych gości:)
 

Piękne pokoje idealnie najdają się na romantyczne weekendy.
 

Rozbudowana strefa SPA oraz fantastyczny basen gromadzą coraz większą liczbę zwolenników, którzy z uśmiechem odwiedzają Pałacyk przy każdej możliwej okazji.