Menu
« Back
 

The perfect month for a wedding?

16.02.2018

Lato oraz najcieplejsze miesiące roku bezsprzecznie uważane są za idealne na organizację wesela Warszawa, jednak z uwagi na niesłychane obłożenie coraz więcej par decyduje się na organizację przyjęcia w porze jesienno – zimowej. Każdy pora roku ma swoje mocne strony – najeży je po prostu dostrzec ;)

 

Jesień w kolorze złota

Jesienna pogoda potrafi zachwycić – szczególne romantyków.  Złota polska jesień to wspaniały, romantyczny klimat i sceneria dla ślubu i wesela Warszawa. W ostatnich latach wrzesień i październik to także coraz cieplejsze miesiące, dzięki czemu pogoda w tym okresie dla wielu osób będzie znacznie przyjemniejsza niż upalnym latem.

 

Białe przyjęcie

Wiodącą zaletą wesela Warszawa zimą jest możliwość otrzymania bardzo korzystnych rabatów na wszelkiego typu usługi weselne. Jest to także okres znaczniej mniej obleganym dzięki czemu terminarze intersujących nas podwykonawców czy sal będą znacznie przystępniejszeJ

Śnieżnobiała auta to także nieskończenie wiele pomysłow na ciekawe stylizacje  dekoracje – szczególne w okresie świątecznym!

 

Wiosenne przebudzenie

Nic się stanowi lepszego towarzystwa dla kwitnącej miłości niż budząca się do życia przyroda! Zapach kwiatów, pastelowe kolory, ciepłe promienie wyczekiwanego słońca – czysta radość! Nie zapominajmy także o tym, że wiosną wciąż jesteśmy „poza sezonem”. W marcu, kwietniu czy na początku maja wszyscy podwykonawcy będą mieli więcej wolnych terminów;)