Menu
« Back
 

Underwater wedding session

28.07.2015

Młode pary dwoją się i troją aby temat przewodni ich sesji ślubnej był wyjątkowy i niepowtarzalny. Coraz częściej przewijającym się w tej kategorii tematem są podwodne sesje ślubne. Taki wariant faktycznie jest niebywale oryginalny, jednak aby tego typu zdjęcia nie okazały się, potocznie mówiąc, totalną klapą musimy wziąć pod uwagę pewne kryteria…

Lokalizacja
Z pozoru oczywista: zbiornik wodny;) Idąc jednak dalej tym torpem musimy dopilnować tego, aby całe „wodne otoczenie” dobrze prezentowało się w kadrze, a to już większe wyzwanie. W takiej sesji najlepiej sprawdzi się hotel z basenem w Warszawie.  Przyhotelowe baseny utrzymane są zawsze w najlepszym stanie, a woda jest czyściutka i przejrzysta, dzięki czemu nasze zdjęcia wyjdą znacznie lepiej niż np. w basenie miejskim gdzie płytki są zniszczone, a woda wymieniana bardzo rzadko

Fotograf
Mało który fotograf podoła podwodnej sesji. Aby sprostać temu wyzwaniu niezbędny jest specjalistyczny sprzęt oraz dodatkowe umiejętności – woda zakrzywia obraz, dlatego znajomość podstawowych zasad robienia zdjęć tutaj nie wystarczy. Jeśli decydujecie się na tego typu sesję pamiętajcie aby zawczasu skonsultować swój pomysł z wynajętym fotografem.

Strój oraz makeup
Jeśli darzycie swoje stroje weselne wielkim sentymentem – taka sesja nie jest dla was. Decydując się na podwodną sesję musicie liczyć się z tym, że kreacje mogą ulec zniszczeniu.
Panna Młoda musi zaopatrzyć się w bardzo mocno wodoodporny makijaż bądź kompletnie z niego zrezygnować – w przeciwnym wypadku efekt sesji będzie groteskowy;)
Reasumując, podwodna sesja ślubna to nie lada wyzwanie nie tylko dla samej pary młodej, ale także dla fotografa oraz hotelu z basenem w Warszawie. My ze swojej strony rekomendujemy Pałacyk Otrębusy jako idealne miejsce na zorganizowanie takiej sesji. Basen Warszawa znajdujący się na terenie obiektu prezentuje się wyjątkowo efektownie, a sama obsługa Pałacu już niejedną taką sesję ma na swoim koncie!

Piękne otoczenie basenu doskonele sprawdzi się także jako tło do "suchej" sesji ślubnej;)

 

Oto jedna z podwodnych sesji ślubnych organizowanych w Pałacyku Otrębusy: