Menu
« Back
 

Wesele w Boże Narodzenie

23.12.2014

Święta to czas wyjątkowy – wie o tym każdy. Wiele przyszłych par młodych staje przed dylematem czy Boże Narodzenie to odpowiedni czas na organizację wesela Warszawa. My takim pomysłom mówimy zdecydowane TAK!

Warto wykorzystać tak wyjątkowo sprzyjającą aurę na organizację niezwykłego wesela w święta. Pomysłów oraz inspiracji na piękne zaaranżowanie wydarzenia jakim jest świąteczne wesele jest nieskończenie wiele.

Oczywiście w dekoracjach możemy postawić na klasykę – taką jak w przypadku wesela Warszawa, odbywającego się w każdy inny weekend. Dużo bardziej popieranym przez nas rozwiązaniem jest jednak wykorzystanie świątecznych elementów, takich jak jemioła, sztuczny śnieg, ostrokrzew, czerwone kwiaty itp. Takie dekoracje nie tylko dodadzą przyjęciu niepowtarzalnego uroku, ale także natchną gości świąteczną atmosferą

Najbardziej sprzyjającym typem obiektu na tego typu imprezę jest niewątpliwie Pałac. Jeśli chodzi o lokale na wesele w Warszawie, szczególne miejsce to Pałacyk Otrębusy. Pałacowe wnętrza udekorowane świątecznymi ozdobami prezentują się niezwykle oraz nadają całemu wydarzeniu bajkowego charakteru. Piękny, oprószony śniegiem ogród otaczający Pałac stanowić będzie idealną scenerię na zimową sesję plenerową – a pomysłów na wykorzystanie atrybutów zimy jest w fotografii nieskończenie wiele!

Poniżej prezentujemy kilka niezwykłych inspiracji na zimowe wesele w Warszawie, które śmiało możecie wykorzystać także na swoim przyjęciu.

Niektóre obiekty, takie jak Pałacyk Otrębusy, z okazji imprezy w święta mają do zaoferowania niezwykle ciekawe akrakcje.

Motywy świąteczne dają niesłychane pole do popisu w kwestiach dekoracyjnych!

 

Zima to także bardzo "fotogeniczna" pora roku:) Sesja w śniegowej otoczce to bardzo dobry i efektowny pomysł!