Menu

Masaże Manualne


MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż wykonywany ciepłym olejem. Ruchy stosowane podczas tego masażu są spokojne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokojenie duszy i ciała oraz poprawa  samopoczucia.

CENA: 220 PLN / 55 MIN
 

********
 

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż z wykorzystaniem tradycyjnych technik pozwalający uwolnić się od bólu mięśni oraz stawów. Wprowadza jednocześnie organizm w stan pełnego rozluźnienia.

CENA: 220 PLN / 55 MIN
 

********
 

MASAŻ LECZNICZY KRĘGOSŁUPA

Działa odprężająco i tonizująco na mięśnie grzbietu, niweluje napięcia mięśniowe w okolicach kręgosłupa. Masaż obejmuje mięśnie pleców, łydek ramion, karku i głowy.
Niezwykle skuteczny w bólach pleców.

CENA: 220 PLN / 55 MIN
 

********
 

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCO-UJĘDRNIAJĄCY

Polega na intensywnym ugniataniu tkanki tłuszczowej, która gromadzi się głównie na brzuchu, udach, biodrach i ramionach. Masaż rozdrabnia komórki tłuszczowe, poprawia przemianę materii.

CENA: 230 PLN / 55 MIN
 

********
 

MASAŻ STÓP Z WYKORZYSTANIEM REFLEKSOLOGII

Jest to masaż leczniczy bazujący na uciskach odpowiednich
receptorów znajdujących się na stopach. Jeśli męczą Cię
bóle głowy, pleców, alergie, bóle reumatyczne -
- to ten masaż jest dla Ciebie.

CENA: 230 PLN / 55 MIN
 

********
 

MASAŻ ANTYCELLULITOWY BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż polega na masowaniu ciała okrężnymi ruchami zassaną gumową bańką  dzięki czemu poprawia się krążenie krwi. Zabieg bardzo skuteczny w walce z  cellulitem, działa odchudzająco. Masaż obejmuje uda, pośladki ,brzuch i ramiona.

CENA: 230 PLN / 55 MIN
 

********
 

MASAŻ AROMATYCZNĄ ŚWIECĄ

Relaksacyjny masaż wykonywany przy pomocy specjalnej świecy, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu.

CENA: 250 PLN / 55 MIN
 

********
 

MASAŻ MASŁEM SHEA

Masaż ciepłym masłem Shea łączy w sobie klasyczne techniki masażu z głębokim nawilżeniem i odżywieniem skóry całego ciała.

CENA: 240 PLN / 55 MIN
 

********
 

MASAŻ CZEKOLADOWY

Masaż naturalną czekoladą to prawdziwa uczta dla zmysłów. Doskonale zaspakaja potrzeby skóry suchej, pozbawionej napięcia. Wprawia w dobry nastrój i relaksuje.

CENA: 260 PLN / 55 MIN
 

********
 

DLA KOBIET W CIĄŻY

Masaż ciążowy wykonywany jest podgrzanym, intensywnie nawilżającym masłem shea. Zabieg nie tylko relaksuje ale także łagodzi wiele ciążowych dolegliwości, takich jak obrzęki czy bóle kręgosłupa.

CENA: 250 PLN / 55 MIN
 

********
 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż silnie odprężający,  idealny na chłodne dni. Zabieg wykonywany ciepłymi kamieniami rozgrzewa ciało a wplatany w całość masaż dodatkowo relaksuje. Pomocny w bólach kręgosłupa.

CENA: 340 PLN / 90 MIN
 

********
 

MASAŻ ANTYSTRESOWY

To specjalnie opracowana formuła masażu całego ciała o działaniu antystresowym i odprężającym w którym szczególnie skupiamy się na masażu karku, obręczy barkowej, głowy i stóp -  czyli miejsc w gromadzących różnego rodzaju napięcia.

CENA: 320 PLN / 90 MIN
 

********

HAWAJSKI LOMI LOMI

To magiczny, harmonijny masaż łączący w sobie dotyk i taniec. Zapewnia głęboki relaks i odprężenie. Reguluje pracę układu nerwowego, pozwala odzyskać poczucie wewnętrznej równowagi.

CENA: 360 zł/ 90 MIN

*********

MASAŻ DLA DWOJGA

Romantyczny masaż dla dwojga to przeżycie nie tylko dla Waszych ciał, lecz także dusz! Zostawcie za sobą codzienny stres i cieszcie się odprężającym masażem i swoim towarzystwem.

CENA: 440 PLN / 55 MIN

 

*******

 

KOSMETYCZNY MASAŻ TWARZY

Masaż twarzy, szyi i dekoltu to zabieg, który poprawia stan ukrwienia i spręźystość skóry. Doskonale dotlenia i wygładza. Jest także świetną formą relaksu dla zabieganych i zmęczonych osób.

CENA: 190 PLN

 

Pobierz cały cennik SPA
 

 

 

 
« Powrót