Menu
« Powrót
 

Atrakcje w trakcie szkoleń - co wybrać, jak zaplanować aby wszyscy byli zadowoleni

26.01.2018

Wbrew pozorom, firmowe szkolenie  Warszawa nie musi ograniczać się do żmudnego przesiadywania w Sali konferencyjnej. Bardzo ciekawym trendem staje się bowiem łączenie edukacji pracowników ze spotkaniami integracyjnymi i/lub wypoczynkiem.

Tego typu połączenia niosą za sobą wiele niekwestionowanych korzyści, dlatego dziś podpowiemy Wam jak się do tego zabrać ;)

Jak powszechnie wiadomo, pracownik efektywny to pracownik wypoczęty i skoncentrowany. Organizując szkolenie firmowe Warszawa to właśnie na koncentracji jego uczestników powinno zależeć nam najbardziej – bowiem to właśnie ona odgrywa niesłychanie istotną kwestię podczas przyswajania nowej wiedzy. Z koncentracją jest jednak tak, że w miarę upływu czasu dość szybką ją tracimy, ważne jest zatem aby podczas nauki zapewniać uczestnikom odpowiednią ilość odpoczynku (krótkie przerwy w trakcie dnia oraz wieczorna regeneracja sił przed następnym dniem).

Za najlepsze atrakcje/przerywniki podczas szkolenia Warszawa uznaje się:

  • Gry i zabawy integracyjne
  • Możliwość korzystania ze strefy spa pod Warszawą lub basenu
  • Atrakcyjny catering/degustacje
  • Wieczorne imprezy integracyjne

Zadowolony pracownik dużo chętniej aktywnie uczestniczy w szkoleniach dlatego warto zadbać zarówno o same atrakcje, jak również o towarzyszące im otoczenie. Idealną bazą dla szkoleń z rozbudowanym zapleczem rekreacyjnym będzie Hotel ze spa pod Warszawą, podsiadający dobrą restaurację, czy drink bar sprzyjający wieczornej integracji. Nie bez znaczenia pozostaje także poziom samego miejsca – pobyt w komfortowym hotelu to przecież atrakcja sama w sobie ;)