Menu
« Powrót
 

Jak zorganizować niepowtarzalne spotkanie opłatkowe

18.09.2017

Planując spotkanie opłatkowe Warszawa warto skupić się na kilku kluczowych kwestiach:

 

Miejsce spotkania
Wygospodarowana na ten cel część zakładu pracy czy specjalnie wynajęty na tą okoliczność lokal? I jedno i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Niewątpliwie wygodniejszym rozwiązaniem jest powierzenie organizacji wydarzenia specjalistom, spotkanie opłatkowe Warszawa w pięknej restauracji z pewnością sprawi, że pracownicy poczują się docenieni, a szef całą swoją uwagę będzie mógł skupić na integracji i dobrej zabawie ze współpracownikami. Spotkanie w specjalnie wynajętym do tego celu lokalu z pewnością sprawi, że pracownicy poczują się swobodniej. Poza murami zakładu pracy zaciera się bariera dystansu, która w przypadku wspólnego kolędowania nie jest elementem pożądanym :)
Decydując się na spotkanie opłatkowe Warszawa w zakładzie pracy z pewnością nie obejdzie się bez angażowania w organizację wielu osób. Dobrym posunięciem w tym przypadku będzie wynajęcie firmy cateringowej, która w znacznym stopniu zajmie się przygotowaniem miejsca spotkania. Spotkanie opłatkowe Warszawa w pracy będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku gdy przyjęcie planujemy zorganizować w ramach godzin pracy, niewątpliwie jest to też opcja dużo oszczędniejsza. Należy jednak brać pod uwagę fakt, że większość pracowników może czuć się nieswojo w tak niecodziennych okolicznościach przez co wspólna zabawa nikomu nie sprawi radości.  

 

Wspólne kolędowanie oraz życzenia
Dzielenie się opłatkiem to zwyczaj bardzo miły, jednak narzucanie pracownikom składania sobie wzajemnych spersonalizowanych życzeń niekoniecznie jest dobrym pomysłem. Optymalnym rozwiązaniem będzie oficjalne złożenie życzeń przez szefa wszystkim pracownikom – osobiste życzenia pozostawmy na wieczór z rodziną:)
Wspólne kolędowanie to kwestia, którą lepiej pozostawić do wyboru  pracownikom. Nic nie zepsuje świątecznej atmosfery szybciej niż zmuszanie kogoś do śpiewania kolęd. Jeśli widzimy, że pracownicy czują się swobodnie, możemy zainicjować wspólne kolędowanie – w żadnym wypadku nie powinniśmy jednak nalegać.

 

Czas spotkania
W godzinach pracy czy wieczorem?
Spotkanie opłatkowe Warszawa w godzinach pracy z pewnością gwarantuje wyższą frekwencję wśród pracowników. Dla wspólnej integracji jest to wielka zaleta niestety w tym czasie ciężko będzie uzyska sprzyjającą atmosferę i adekwatny do charakteru spotkania nastrój.
Wigilia po pracy musi być z pewnością odpowiednio wcześniej zapowiedziana – choć i to nie gwarantuje 100% obecności pracowników. Po godzinach pracy istnieje z kolei większa szansa na to, że pracownicy stawią się na przyjęciu bardziej otwarci i zrelaksowani.

 

 

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy serdecznie do skorzystania z oferty Pałacyku Otrębusy! Zapraszamy do spędzenia tych wyjątkowych chwil właśnie z nami. Przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji które mogłyby uświetnić ten wyjątkowy wieczór!