Menu
« Powrót
 

Minimalistyczne Wesele

23.09.2015

Ostatnimi czasy minimalizm cieszy się uznaniem w coraz większej ilości dziedzin życia. Koncepcja „mniej znaczy więcej” udzieliła się także nowożeńcom, którzy właśnie w ujęciu poszanowania prostoty decydują się wyprawić swoje przyjęcie weselne w Warszawie.

Panna młoda coraz rzadziej kroczy do ołtarza w napuszonej falbaniastej sukni – w modzie ślubnej królują proste formy i zwiewne materiały. Długi welon zastępują kwiaty, a ciągnący się tren wyparły ręcznie tkane szale.

Ceremonia zaślubin często wyprowadzona z kościelnych murów odbywa się w kameralnej scenerii na świeżym powietrzu.  Ślub w romantycznej altanie lub na łące, gdzie uroku chwili dodaje naturalne oświetlenie, a często i zachód słońca, to marzenie niejednej pary młodej.

Do lamusa odchodzą już tuziny balonów, serpentyny i jaskrawe wstążki – teraz aby ze smakiem udekorować salę weselną należy ją „wysprzątać”  i opatrzeć kilkoma subtelnymi dekoracjami. Mile widziane są naturalne kwiaty, krzesła w czystobiałych pokrowcach oraz surowe elementy dekoracyjne.

Dziś przedstawiamy kilka inspiracji, które mogą być przydatne każdemu, kto planuje minimalistyczne wesele w Warszawie. Jednym z wyjątkowych miejsc na takie przyjęcia jest Pałacyk Otrębusy – miejsce odznacza się wysmakowanymi wnętrzami oraz bardzo elegancką formą, która idealnie wpasuje się w klimat nietuzinkowego przyjęcia.