Menu
« Powrót
 

Must have letniego wesela

26.06.2015

Lato to niewątpliwie najpopularniejsza wśród przyszłych Par Młodych pora roku. Wybór ten chyba nikogo nie dziwi: radosna aura, mnóstwo kwiatów, wszechobecne ciepłe promienie słońca i… mnóstwo fantastycznych pomysłów na uatrakcyjnienie wesela Warszawa, które inną porą roku nie sprawdziłyby się tak dobrze jak właśnie latem!
Dziś prezentujemy kilka nietuzinkowych rozwiązań, które z pewnością sprawią, że Wasze wesele zapisze się w pamięci gości jako wyjątkowe.

Na dzień dobry…
Tradycja sypania nowożeńców ryżem zakorzeniła się w Polsce na dobre. Latem ten zwyczaj możemy nieco zmodyfikować korzystając z uroków kwitnących ogrodówJ Dobrym zamiennikiem ryżu w sezonie letnim będzie kwiatowe confetti – nie tylko pięknie pachnie ale także fantastycznie i lekko prezentuje się na zdjęciach!

 

Ceremonia
Grzechem byłoby niewykorzystanie pięknej pogody poprzez narażanie gości na siedzenie w dusznych murach urzędu czy kościoła. Latem ceremonię zaślubin przenosimy do ogrodu! Idealnym miejscem na ślub w plenerze Warszawa jest altana w Pałacyku Otrębusy!


Ulga w upalny dzień
Piękna letnia pogoda potrafi jednak płatać figle. Nadmierny upał panujący w trakcie ceremonii plenerowej potrafi niestety dać w kość. Na ratunek przed silnym słońcem przygotujcie dla swoich gości wachlarze lub parasole (te przydadzą się także na wypadek nieprzewidzianego deszczu).


Napoje i przekąski
Któż nie lubi lodów? Desery lodowe podane w ciekawy sposób w powodzeniem zastąpią tony kremowych ciast, na które w ciepły dzień i tak nikt nie będzie miał ochoty;) Gdy żar leje się z nieba nie możemy także zapomnieć o odpowiednim nawadnianiu swojego organizmu – słodkie napoje z powodzeniem można zastąpić naturalną lemoniadą, świeżymi sokami oraz wodą z lodem – podane w ciekawy sposób nadadzą Waszemu przyjęciu niepowtarzalnego uroku!


 


Komfort zabawy
Wesele to przede wszystkim tańce. Letnia aura i przyjemne ciepło sprzyjają dobrej zabawne, jednak wysokie buty w połączeniu z upałem już niekoniecznie… Aby wszyscy goście dobrze bawili się do białego rana warto zapewnić im alternatywę dla eleganckiego obuwia w którym przybyli na ceremonię.