Menu
« Powrót
 

Najmodniejsze bukiety ślubne sezonu 2016

27.04.2016

Swoje wymarzone wesele w Warszawie planujesz już w tym roku? Koniecznie zapoznaj się z najgorętszymi trendami obowiązującymi w bukietach ślubnych:)

 

1. Kolory górą!

Im bardziej kolorowy bukiet, tym lepiej. Wielobarwność kojarzy się z radością, piękną pogodą i wyjątkowymi okazjami (ślub – jak najbardziej!).

 

2. Skulenty

Skulenty coraz bardziej zyskują na popularności w modzie ślubnej – nic w tym dziwnego ponieważ poza niezwykle ciekawym wyglądem charakteryzują się ogromną wytrzymałością.

 

3. Owoce

Suszone lub sezonowe owoce coraz częściej stają się głównymi bohaterami wiązanek ślubnych. Nadają bukietom świeżości i wyglądają niesłychanie oryginalnie.

 

4. Wykorzystanie polnych roślin

Łączenie roślin o nietypowych rozmiarach i kształtach jest niesłychanie modne:) Zazwyczaj w ruch idą suszone (lub żywe) polne kwiaty, gałązki wawrzynu, suszone kłosy, bluszcz czy dekoracyjna trawa.

 

5. Mini kwiaty

Jeśli nie chcecie aby bukiet przykuwał zbyt wiele uwagi, a stanowił jedynie tło dla sukni ślubnej, postawcie na naturalny, prosty i delikatny bukiet. Drobne kwiaty idealnie wkomponują się także w klimat rustykalnego przyjęcia na łonie natury;)

I jak? Wybrałyście już kompozycję idealną na wasze wesele w Warszawie? ;)

Owocnych i bajecznie kolorowych poszukiwań idealnego bukietu wszystkim przyszłym Pannom Młodym życzy Pałacyk Otrębusy!