Menu
« Powrót
 

Noclegi dla gości weselnych

21.05.2015

Chyba każdy natknął się kiedyś na tego typu dylematy zamieszczane na weselnych forach tematycznych. Istotnie, kwestia przenocowania zaproszonych przez nas gości stanowi niekiedy poważne wyzwanie – zwłaszcza gdy większość rodziny i znajomych to przyjezdni.
Niektóre pary niestety niewystarczająco wcześnie orientują się, że pokoje dla gości weselnych Warszawa będą im potrzebne. Wówczas często do dodatkowych wydatków doliczyć trzeba nie tylko wynajem osobnego hotelu, ale również koszty transportu gości z sali weselnej. Taki scenariusz pojawia się zwykle w przypadkach gdy młodzi wybierają lokal, który nie posiada w swojej ofercie bazy noclegowej i gości należy przewieźć do innego obiektu.


„poszukuję sali weselnej z bazą noclegową….” „czy znacie jakieś sprawdzone noclegi dla gości weselnych w warszawie?” „pokoje dla gości weselnych pilnie poszukiwane!”


Aby zapobiec takiemu problematycznemu rozwiązaniu należy odpowiednio wcześnie wszystko rozplanować.
Do zaproszeń ślubnych warto dołączyć kartkę z prośbą o informację, czy dany gość będzie potrzebował noclegu – takie rozwiązanie pozwoli na precyzyjne oszacowanie ilości potrzebnych pokoi.
Kluczowym elementem w organizacji noclegów jest niewątpliwie wybór Sali weselnej. Warto wybrać salę, która ma w swojej ofercie bazę noclegową. Wybór takiego miejsca oszczędzi nam stresu poszukiwania odpowiedniego lokum, a także będzie stanowić ogromne udogodnienie dla samych gości, którzy nie będą musieli kłopotać się dojazdem do pokoi po przyjęciu.

Jeśli chodzi o lokale na wesele w Warszawie, bardzo atrakcyjną ofertę posiada Pałacyk Otrębusy. Obiekt nie tylko urzeka swoim wyglądem oraz jakością obsługi, ale posiada także idealnie dopasowaną pod przyjezdnych gości ofertę. W Pałacyku Otrębusy młoda para bez problemu może zapewnić nocleg dla gości weselnych Warszawa w miejscu organizacji przyjęcia. Piękny wystrój pokoi oraz wysoka klasa całego obiektu z pewnością pozytywnie wpłynie na samopoczucie gości, którzy poczują się wyjątkowo. Niespotykaną zaletą tego miejsca jest możliwość wynajęcia go na wyłączność – dzięki temu przyjęcie nabiera intymnej atmosfery, a goście czują się swobodnie także korzystając z części hotelowej, w skład której wchodzi między innymi piękny basen, sauna, łaźnia parowa, czy grota solna.

Goście weselni poza komfortowym wypoczynkiem mają okazję skorzystać z dodatkowych atutów Pałacyku.

 

Komfortowe pokoje są gwarancją wypoczynku na najwyższym poziomie.

 

Pałacyk Otrębusy to niewątpliwie jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na organizację wesela.
Przywilej wynajęcia obiektu na wyłaczność pozwala także Parze Młodej na spędzenie nocy poślubnej w pięknych wnętrzach Pałacyku.