Menu
« Powrót
 

Overskirt wedding dress, czyli absolutny hit w modzie ślubnej.

17.08.2017

Każda kobieta mająca w perspektywie organizację własnego wesela w warszawie marzy o tym, aby jej przyjęcie było wyjątkowe. Niewątpliwie jednym z kluczowych elementów podczas planowania wesela w warszawie jest wybór odpowiedniej sukni. To dzięki niej przyszła Panna Młoda będzie czuć się wyjątkowo oraz nadzwyczajnie pięknie! Dziś chcemy zapoznać Was z najgorętszym trendem ostatnich miesięcy, który bez wątpienia przypadnie do gustu  niejednej narzeczonej ;)

Mowa o sukniach z dopinaną spódnicą – to dzięki nim zachowacie szykowny styl w trakcie ceremonii ślubnej, zaś w trakcie wesela w warszawie cieszyć będziecie się wygodą jaką daje możliwość odczepienia kłopotliwych i krępujących ruchy falban. Sukienki overskirt to w zasadzie dwa w jednym. Odpinana, zazwyczaj tiulowa spódnica tworzy efekt szykownej kreacji i nawiązuje do klasycznych strojów Panny Młodej. Jednocześnie później może zamienić się w delikatnie seksowną propozycję;)

To idealne rozwiązanie szczególnie na wesela w warszawie planowane w ciepłych miesiącach (kiedy przebywanie w rozbudowanej sukni bywa dość kłopotliwe).