Menu
« Powrót
 

Pomysły na oświadczyny

22.04.2015

Znalezienie dobrego pomysłu na oświadczyny Warszawa wbrew pozorom nie musi być trudne i skomplikowane w wykonaniu.  Większość panów zainspirowana spektakularnymi zaręczynami jakie prezentują im media wpada w ogromny stres mając w perspektywie złożenie propozycji małżeństwa swojej wybrance zapominając o tym,  że piękno tego wydarzenia zwykle tkwi w jego nietuzinkowości i prostocie.
Poniżej prezentujemy kilka kategorii „tematycznych” na jakie podzielić można sposoby oświadczyn.

W sposób nietuzinkowy
Oświadczyny zamieszczone w gazecie, jako hasło krzyżówki, w formie strony internetowej, na ekranie kina przed projekcją filmu, na bilbordzie, poprzez radio, w samolocie, balonie, na kuligu… pomysły nigdy się nie kończą!

W specjalnym miejscu
Pod hasłem specjalne miejsce może kryć się zarówno jakiś romantyczny zakątek odkryty w czasie wakacji, egzotyczna wyspa, lub miejsce tuż za rogiem, które wyjątkowo dużo dla Was znaczy;)

 

Korzystając z uroków codzienności
Ten wariant wymaga chyba najwięcej pomysłowości, jednak ma w sobie najwięcej uroku. Oświadczyć możemy się składając propozycję na kubku z poranną kawą, w takcie zakupów, na romantycznej kolacji, czy chowając pierścionek w przedmiotach codziennego użytku…


Koncepcji tego jak oświadczyć się kobiecie jest tyle, ile samych wybranek serca poszczególnych panów. Zanim więc Pan zakochany zabierze się do wielkiego przedsięwzięcia jakim są oświadczyny warto dobrze poznać charakter i upodobania swojej partnerki – w końcu ten dzień będzie wspominać do końca życia!