Menu
« Powrót
 

Pomysły na ścianę za Parą Młodą

16.10.2017

Wydawać by się mogło, że to jedynie mały fragment całej wielkiej sali, którą należy udekorować… to błąd! Nie ma istotniejszego i częściej fotografowanego miejsca w trakcie wesela Warszawa niż otoczenie stołu Pary Młodej!

Nikogo nie trzeba przekonywać, że główną gwiazdą każdego wesela Warszawa jest Para Młoda – to właśnie na nich skupia się uwaga wszystkich gości, i to z nimi każdy chce mieć choć jedno udane zdjęcie;) Niesłychanie ważne jest zatem, aby otoczenie Młodych było jak najatrakcyjniejsze zarówno dla oka, jak również dla obiektywu fotografa. Moda na efektowne ścianki za stołem Pary Młodej jest obecnie w rozkwicie – dziś przedstawiamy Wam  jedynie kilka najlepszych (naszym zdaniem) pomysłów zarówno na samą ściankę, jak i na całe otoczenie stołu Młodych! :) 

  1. Światełka

Co prawda wymagają bliskiego dostępu do prądu, ale efekt jest tego wartJ Nie jest to jednak rozwiązanie na wesela w Warszawie, które kończą się  przed zachodem słońca;)

  1. Proporczyki

Z imionami nowożeńców lub po prostu pięknie kolorowe – na boho wesela Warszawa obowiązkowo!

  1. Żywe kwiaty

W wersji wysokobudżetowej cała ściana, w oszczędniejszej np. wianuszki. W obu wariantach niesłychanie romantyczne <3

  1. Materiał

… ale nie chodzi nam tu o trendy z lat 90tych;)

  1. Wstążki

Urocze, zwiewne, romantyczne… idealne na wesela Warszawa latem

  1. Pompony

Papierowe lub z materiału, małe i duże. Kolorowe lub jedynie cieniowane – efekt niesamowity!

  1. Papierowe kwiaty

Chyba najpopularniejsze – piękne, misternie wykonane papierowe kwiaty upięte w ciekawą kompozycję. Piękne prezentują się za dnia oraz lekko podświetlone wieczorem <3

  1. Nietypowe dekoracje drewniane

Lubicie rustykalne wesela Warszawa? To właśnie na nich można zaszaleć ze starymi okiennicami lub drzwiami;) Ciekawie prezentują się instalacje z palet, a także starych ram.