Menu
« Powrót
 

Teledyski ślubne

14.07.2015

Teledysk ślubny Warszawa, czy klasyczna płyta z wesela?

Właściwie jedno nie wyklucza drugiego. Niekwestionowanym atutem teledysków jest ich długość – trwają zwykle nie więcej niż 5/6 minut. Dzięki temu każdy ogląda taki film z przyjemnością, nie tracąc kilku godzin na obserwację życzeń, czy tańców. Takie filmiki są przygotowywane z dużo większą starannością oraz dbałością o każdy prezentowany detal – przy „długometrażowych” filmach weselnych, często trafiamy na wiele „wpadek”, które nie zostały usunięte;) Coraz więcej par młodych rezygnuje z klasycznej kilkugodzinowej płyty na konto pięknego teledysku stanowiącego umiejętnie skomponowane podsumowanie całego wydarzenia.

 

Teledysk od strony technicznej
Ile par młodych, tyle pomysłów na teledysk ślubny warszawa. Ciekawym pomysłem są trailery: nagrywane w nawiązaniu do i tak zamówionego całego filmu, bądź też jako samodzielny materiał. Hollywoodzki klimat, nawiązanie do wielkobudżetowych produkcji... para młoda może poczuć się jak prawdziwe gwiazdyJ Wariacją na temat trailerów są nawiązania do znanych kinowych hitów (motyw spisuje się świetnie w przypadku prawdziwych miłośników kina, którzy z pełnym zaangażowaniem wcielą się w swoje ulubione postaci).  Bardzo popularne są typowe teledyski gdzie młodzi oraz goście weselni wcielają się w rolę wokalistów. Nie jest to nasz ulubiony typ nagrań, w tym przypadku należy wykazać się niebywałą pomysłowością oraz dobrym smakiem aby efekt końcowy nie był groteskowy… Naszym ulubionych pomysłem na teledysk ślubny Warszawa są nagrania stanowiące połączenie migawek z przyjęcia i ceremonii oraz wstawek gdzie para młoda ma okazję zaprezentować swoją historię. Tego typu nagrania mają zwykle najwięcej uroku, wprowadzają w niezwykły magiczny klimat i pozwalają na dodatkowe poznanie pary młodej.

 

Tematyka
Moda na krótkie filmiki podsumowujące dzień ślubu trwa nieustannie od kilku lat i nic nie zapowiada jej końca. Pary młode pokochały te mini produkcje, a kamerzyści robią wszystko, aby każdy kolejny film był jeszcze bardziej wyjątkowy.

 

Bajkowa sceneria Pałacyku Otrębusy w jednym z niezwykle uroczych teledysków ślubnych.

Przykład pomysłowego trailera wykonanego z niebywałą perfekcją:

 

Magiczna historia opowiedziana w nadmorskim klimacie:)

 

Istnieją dwa zasadnicze czynniki decydujące o sukcesie lub porażce teledysku: realizator oraz sceneria. Jeśli chodzi o realizatora, nic nam nie pomoże jeśli nagrywanie oraz obróbkę filmu powierzymy amatorom lub osobie pozbawionej artystycznego zmysłu. Przed wyborem danej firmy koniecznie należy zapoznać się z jej dotychczasowym dorobkiem w danej kategorii nagrań, nie ma co wierzyć w zapewnienia słowne – jeśli filmy są dobre, obronią się same, jeśli coś nam się nie podoba, nie wierzcie, że akurat WASZ film wyjdzie inaczej i lepiej!

Jeśli chodzi o scenerię zasada jest podobna: jeśli miejsce nie prezentuje się dobrze i z klasą, nawet największy artysta nie uczyni go atrakcyjnym w kadrze. Do kręcenia teledysku idealnie sprawdzi się jakiś malowniczy plener: park, łąka, brzeg morza etc. Aby film nabrał bajkowego charakteru, świetnie sprawdzi się pałac. Najlepszą lokalizacją na teledysk ślubny w Warszawie jest Pałacyk Otrębusy. Jego niezwykle malownicze otoczenie oraz piękne, pałacowe wnętrza fantastycznie prezentują się zarówno na żywo, jaki i w obiektywie. Wiele par młodych wybiera właśnie to miejsce jako scenerię do opowiedzenia swojej historii na ekranie.