Menu
« Powrót
 

Wesele i ceremonia w plenerze

23.09.2015

Każda romantyczna dusza skrycie marzy wyjątkowej ceremonii ślubnej w unikalnej scenerii. Taki niezapomniany klimat mają niewątpliwie uroczystości organizowane na świeżym powietrzu - w tak zwanym plenerze.

Coraz więcej par młodych decyduje się na ślub oraz przyjęcie weselne w takiej właśnie aranżacji. Naturalnie ozdobiony kwiatami ogród, romantyczna alejka w parku, brzeg morza, czy jeziora – to scenografia jakby rodem z amerykańskiego filmu.

Sale Weselne w Warszawie coraz częściej starają się dostosować swoją lokalizację oraz ofertę właśnie pod ceremonie w plenerze. Jednym z obiektów, gdzie bajkowe otoczenie idealnie nadaje się pod takie uroczystości, jest Pałacyk Otrębusy.
Co prawda wesele w plenerze w Warszawie w dużym stopniu ogranicza stosunkowo krótki sezon letni, jednak dla tak niepowtarzalnej scenerii warto podporządkować się porom roku:)

Poniżej przedstawiamy kilka inspiracji na temat ceremonii i wesel na świeżym powietrzu:

Chyba każdy marzył kiedyś o ślubie na plaży... W przypadku ceremonii nad brzegiem morza, nawet najprostsze dekoracje najadą niezwykłego uroku.

 

Minimalistyczna ceremonia na łonie natury. Pałacyk Otrębusy, jako jeden z nielicznych obiektów w całej Warszawie, oferuje przepiękny park doskonale przystosowany do ceremonii plenerowych.

Dobrze dobrane oświetlenie doda przyjęciu niezwykłego uroku.

Ślub i wesele na świeżym powietrzu z pewnością na długo pozostanie w pamięci zarówno Pary Młodej, jak i wszystkich gości!