Menu
« Powrót
 

Wieczór Panieński

25.03.2015

Jak w odpowiedni sposób pożegnać się ze stanem panieńskim?

Przed tego typu dylematem stoi zwykle nie tylko Panna Młoda, ale przede wszystkim grono jej przyjaciółek z przyszłą świadkową na czele.
Pomysłów na ciekawy wieczór panieński Warszawa jest równie wiele, co samych takich imprez. Sposób świętowania można chyba jednak podzielić na dwa zasadnicze typy:  relaks i impreza.

Imprezowego scenariusza zabawy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Co jednak zaplanować w sytuacji gdy przyszła Panna Młoda nie jest zwolenniczką szalonych imprez do białego rana?

Tutaj kreatywność kobiet ma duże pole do popisu: ostatnio popularnością cieszą się wieczory z prywatną nauką tańca, ciekawe sesje zdjęciowe, a dla zwolenniczek mocnych wrażeń nawet spływy kajakowe lub wyzwania w parku linowym.
Dla bardziej wymagających kobiet niektóre lokale opracowują dedykowane oferty na wyszukany wieczór panieński warszawa z wieloma ciekawymi atrakcjami.


Jednym z obiektów, który oferuje kobietom sposób na wyjątkowe świętowanie tego wydarzenia jest Pałacyk Otrębusy.
Załoga Pałacyku skomponowała wiele pakietów relaksacyjnych, zarówno dla Panny Młodej jak i jej podopiecznych.
Niebywałym atutem wieczorów Panieńskich w Pałacyku Otrębusy jest elastyczność przebiegu spotkania. Panie mogą swobodnie korzystać ze strefy wellness, w skład której wchodzą: basen z biczami wodnymi, łaźnia parowa, grota solna z tężnią solankową, sauna sucha, kubeł zimnej wody, lód do nacierania ciała, kamienne oczko, prysznic wrażeń oraz ceramiczne leżanki grzewcze. Dodatkowo specjalnie dla Pań wizytujących w strefie wodnej przygotowywany jest bufecik z różnego rodzaju kanapeczkami i sałatkami aby w przerwie między zabiegami i relaksem w saunach Panie miały możliwość przekąszenia czegoś smacznego. Aby jeszcze bardziej ubarwić spotkanie, Panie mają do wyboru szeroką gamę dodatkowych atrakcji, takich jak: zajęcia Aqua Zumba, warsztaty makijażu, czy usługa fotografa, który uwieczni spotkanie na pięknych zdjęciach.

Wieczór Panieński w Warszawie powierzony ekspertom z Pałacyku Otrębusy to niewątpliwie niezwykle udane i przyjemne doświadczenie, które Panna Młoda będzie wspominać długo i z uśmiechem na twarzy ;) 

Drinki serwowane podczas relaksu w SPA zadowolą nawej najbardziej wybredne panie:)

 

Wizytując Pałacykową strefę SPA warto zafunfdować sobie ekstra pielęgnację:)

 

Wspaniałą zabawę zagwarantuje także grono najlepszych przyjaciółek.
Im więcej kreatywnych atrakcji na przyjęciu, tym milej będzie się je później wspominać - a pomysłów jest nieskończenie wiele!