Menu
« Powrót
 

Zimowe wesele

19.12.2014

Z pewnością żaden ciepłolub nie zdecydowałby się na organizację przyjęcia weselnego zimą. Pogoda w tym okresie nie zawsze sprzyja, jednak dziś przedstawimy kilka niepodważalnych argumentów dlaczego warto wziąć pod uwagę organizację wesela zimą Warszawa.

Sala weselna Warszawa
Poszukiwanie idealnej Sali weselnej to jedno z największych wyzwań jakie stoją przed przyszłą Parą Młodą. Gorący sezon weselny jaki przypada na okres od maja/czerwca do końca września w znacznym stopniu ogranicza szanse na zarezerwowania wymarzonego lokalu, nie mówiąc już o korzystnej cenie. Inaczej sprawa ma się w mniej chodliwych miesiącach (właśnie tych zimowych) – tutaj dużo łatwiej o dostępność danego lokalu, a mały ruch weselny często zwiększa nasze szanse na otrzymanie bardzo konkurencyjnych rabatów!

Wytworny, pałacowy charakter obiektu idealnie wpasuje się w lodową konwencję bajkowego przyjęcia zimowego

 

Stylizacje
Letnie wesela w upalny dzień może i mają swój urok, ale  mogą także w znacznym stopniu uprzykrzyć życie pary młodej. Pan Młody w pięknych garniturze, koszuli z długim rękawem, a często i w kamizelce dużo bardziej komfortowo będzie czuł się w zimowych temperaturach niż przy 30 stopniowym upale;) Jeśli chodzi o Pannę Młodą, zima daje jej szansę na piękne, unikalne stylizacje! W ruch idą futrzane, etole, piękne wełniane szale i efektowne płaszcze. Takie elementy fantastycznie prezentują się w zimowych sesjach zdjęciowych!

 

Dekoracje i motyw przewodni
Idąc dalej tropem stylizacji, mało które przyjęcie wypadnie lepiej niż to, w którego oprawie wykorzystamy zaprzęgi konne, eleganckie i wystawne dekoracje, nastrojowy ogień (od pochodni, lampionów lub z kominka). Dzięki zimowej aurze nie musimy ograniczać się  do zwiewnych akcentów: śmiało możemy popuścić wodze fantazji. Świetnym pomysłem na przyjęcie zimą jest wesele w Pałacu Warszawa. Zimowa aura pozwala nam na rozmaite aranżacje: przyjęcia na wzór krainy lodu (białe i srebrne dekoracje, lodowe rzeźby), przytulne wnętrze gdzie w ruch pójdą  futrzane narzuty, czerwone akcenty i ogień w kominku, często kolorem przewodnim takich imprez są także wszelkie odcienie błękitu.